ЗАПРАВКА ТА ПРОМИВКА КОНДИЦІОНЕРА, КЛІМАТ-КОНТРОЛЮ

МИ РЕМОНТУЄМО АВТОМОБІЛІ ВСІХ МАРОК


Чекаємо Вас на будь-якому авто, а не тільки на Mitsubishi. Наше обладнання та досвід дозволяють нам ремонтувати автомобілі різних марок.

ДО ЗАПРАВКИ КОНДИЦІОНЕРА МИ ПІДХОДИМО ВІДПОВІДАЛЬНО І ВИКОНУЄМО ВСІ ЕТАПИ ЦЬОГО СКЛАДНОГО ПРОЦЕСУ

Порядок виконання робіт:

  • попередній огляд і діагностика системи кондиціонування
  • відкачка залишків фреону, його зважування та видалення з нього відпрацьованого масла
  • вакуумування, під час якого з системи видаляются залишки повітря та вологи
  • проведення тесту на герметичність системи
  • заправка масла, необхідного для змащування механізмів компресора
  • заправка фреону

ЗАПРАВИЛИ КОНДИЦІОНЕР, НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО АНТИБАКТЕРІАЛЬНЕ ЧИЩЕННЯ

Для проведення санітарної обробки салону авто та кондиціонерів ми використовуємо спеціальне професійне обладнання Тexa Air+. Це ультразвуковий прилад, який використовується для комплексної дезінфекції, призначений для очищення від бактерій, грибків, алергенів та інших мікроорганізмів, що поширюються у салоні та системі кондиціювання легкових автомобілів.

AIR+ є професійним приладом, що базується на принципі ультразвукового розпилення. Він створює дрібний туман реагенту всередині транспортного засобу, та забезпечує його глибоке проникнення у важкодоступні місця, повністю дезінфікуючи простір.

Фахівці рекомендують проводити антибактеріальну обробку один раз на 6 місяців.

У СВОІЙ РОБОТІ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА СЕРТИФІКОВАНІ МАТЕРІАЛИ

Техобслуговування систем повітряного кондиціонування та клімат-контролю ми проводимо за допомогою сучасної заправочної станції Texa KONFORT 720R.
Заправка виконується екологічно-безпечним фреоном марки R134a.

УВАГА!

Не зубувайте хоча б раз на рік проводити технічне обслуговування системи кондиціювання та клімат-контролю. Це - запорука її справної роботи довгі роки.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА ВИКОНАННЯ ЦИХ РОБІТ

Роботи з вакуумуванням та перевіркою цілісності системи тривають приблизно 50 хвилин.
Роботи без вакуумування займають 15-20 хвилин.
Антибактеріальна обробка - 15 хвилин.

ЗАПИС НА СТО

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЄЇ ФОРМИ ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 5%*

Після відправки форми ми вам зателефонуємо і зясуємо проблему з вашим автомобілем. Заповнення цієї форми ні до чого вас НЕ ЗОБОВ'ЯЗУЄ. Просто так зручніше )

*Знижка надається на загальну вартість робіт та запчастин за нарядом-замовленням.

ЗАПОВНИ ФОРМУ - ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ :)

Знайдіть нас на Google картах, побудуйте маршрут, подивіться фотогалерею нашого автоцентру

БАЖАЄТЕ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З МАЙСТРОМ ПО ТЕЛЕФОНУ ПРЯМО ЗАРАЗ? БЕЗ ПРОБЛЕМ

Зателефонувавши майстру, Ви зможете:

  • Дізнатися про ймовірну причину поломки. Якщо з вашим автомобілем не все в порядку, ви можете зв'язатися з майстром по телефону і попередньо з'ясувати можливу причину поломки. Після цього майстер зрозуміє, який фахівець зможе вирішити проблему, яке обладнання необхідне для діагностики та запланує ваш візит на СТО. У підсумку це істотно збереже ваш і наш час.
  • Записатися на СТО. Ви можете записатися на СТО по телефону. Кожен вид робіт вимагає участі певних фахівців і використання певного обладнання. Розкажіть, які види робіт ви плануєте і майстер визначить можливий час вашого візиту.
  • Дізнатися про орієнтовну вартість ремонту або технічного обслуговування. Якщо види робіт зрозумілі, то вже по телефону майстер зможе назвати вам їх приблизну вартість.
  • Підібрати запчастини та дізнатись їх вартість. Вам не потрібно шукати запчастини і матеріали для ремонту або обслуговування на стороні. Ми співпрацюємо з усіма великими постачальниками запчастин і наші ціни тримаємо на рівні середньоринкових. Ми вам запропонуємо різні варіанти оригінальних і ліцензійних запчастин від різних виробників і порекомендуємо краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Зауважте: ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00

У НАС ЗАПЧАСТИНИ ПО ЦІНАХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ

Ми співпрацюємо з баготьма оптовими постачальниками запчастин. Для себе ми обрали правило - дотримуватись цін інтернет-магазинів. У нас ви знайдете як оригінальні, так і ліцензійні запчастини від різних виробників. Ми порекомендуємо вам краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Бажаєте дізнатись ціну на запчастини?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ запчастин

Ознайомтеся з іншими видами робіт СТО

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital