ПРОТОЧКА ГАЛЬМІВНИХ ДИСКІВ БЕЗ ЗНЯТТЯ З АВТОМОБІЛЯ

МИ РЕМОНТУЄМО АВТОМОБІЛІ ВСІХ МАРОК


Чекаємо Вас на будь-якому авто, а не тільки на Mitsubishi. Наше обладнання та досвід дозволяють нам ремонтувати автомобілі різних марок.

МИ ВИРІШИМО ВАШІ ПРОБЛЕМИ З ГАЛЬМІВНИМИ ДИСКАМИ ШВИДКО ТА ЯКІСНО

Вам не потрібно знімати гальмівні диски та шукати майстра, який виконає проточку. Ми виконуємо проточку гальмівних дисків без зняття з автомобіля!
Більшість автовиробників єдині у тому, що правильним методом усунення проблем на гальмівних дисках є їх проточка безпосередньо на автомобілі. Проточний станок монтується на супорті і це гарантує абсолютну паралельність поверхонь супорту та обробленої поверхні.

МИ ВИКОНУЄМО ПРОТОЧКУ НА СУЧАСНОМУ СТЕНДІ MAD DISC ALIGNER 8600 КОМПАНІЇ MAD HOLDING B.V. THE NETHERLANDS

Стенд:

  • відповідає суворим міжнародним вимогам до обслуговування автомобілей на СТО
  • створений у відповідності стандарту якості ISO 9001
  • має ріжучі пластини з надміцної інструментальної сталі
  • має чистоту обробки 0,05мм
  • биття після проточки 0 - 0,01мм. Для порівняння допустиме биття при встановленні нових дисків - 0,05мм
  • офіційно рекомендован автовиробниками: Mercedes-Benz, BMW, Wolksvagen, Seat, Audi, Toyota, Lexus, Honda, Nissan, Mazda, Subaru, Land Rover, Peugeot, Citroen, Renault, Isuzu, Kia, Hyundai, Fiat, Lancia, Alfa Romeo

УВАГА!

Якщо у Вас проблеми з гальмами викликані бічним биттям, нерівномірним зносом, тепловою деформацією гальмівних дисків.
Якщо Ви відчуваєте шум під час роботи гальм, викликаний нерівностями поверхні гальмівних дисків.
Якщо на Ваших гальмівних дисках з'явилась іржа.
Якщо Ви провели заміну гальмівних колодок і зникло ідеальне прилягання поверхонь колодок та диску.
Тоді Вам потрібно обов'язково провести проточку гальмівних дисків. У результаті Ви зразу отримаєте оптимальне гальмівне зусилля і суттєво збільшете строк служби колодок та гальмівних дисків.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА ВИКОНАННЯ ЦИХ РОБІТ

Роботи з проточки 2 передніх гальмівних дисків займають 2 години.

ЗАПИС НА СТО

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЄЇ ФОРМИ ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 5%*

Після відправки форми ми вам зателефонуємо і зясуємо проблему з вашим автомобілем. Заповнення цієї форми ні до чого вас НЕ ЗОБОВ'ЯЗУЄ. Просто так зручніше )

*Знижка надається на загальну вартість робіт та запчастин за нарядом-замовленням.

ЗАПОВНИ ФОРМУ - ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ :)

Знайдіть нас на Google картах, побудуйте маршрут, подивіться фотогалерею нашого автоцентру

БАЖАЄТЕ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З МАЙСТРОМ ПО ТЕЛЕФОНУ ПРЯМО ЗАРАЗ? БЕЗ ПРОБЛЕМ

Зателефонувавши майстру, Ви зможете:

  • Дізнатися про ймовірну причину поломки. Якщо з вашим автомобілем не все в порядку, ви можете зв'язатися з майстром по телефону і попередньо з'ясувати можливу причину поломки. Після цього майстер зрозуміє, який фахівець зможе вирішити проблему, яке обладнання необхідне для діагностики та запланує ваш візит на СТО. У підсумку це істотно збереже ваш і наш час.
  • Записатися на СТО. Ви можете записатися на СТО по телефону. Кожен вид робіт вимагає участі певних фахівців і використання певного обладнання. Розкажіть, які види робіт ви плануєте і майстер визначить можливий час вашого візиту.
  • Дізнатися про орієнтовну вартість ремонту або технічного обслуговування. Якщо види робіт зрозумілі, то вже по телефону майстер зможе назвати вам їх приблизну вартість.
  • Підібрати запчастини та дізнатись їх вартість. Вам не потрібно шукати запчастини і матеріали для ремонту або обслуговування на стороні. Ми співпрацюємо з усіма великими постачальниками запчастин і наші ціни тримаємо на рівні середньоринкових. Ми вам запропонуємо різні варіанти оригінальних і ліцензійних запчастин від різних виробників і порекомендуємо краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Зауважте: ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00

У НАС ЗАПЧАСТИНИ ПО ЦІНАХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ

Ми співпрацюємо з баготьма оптовими постачальниками запчастин. Для себе ми обрали правило - дотримуватись цін інтернет-магазинів. У нас ви знайдете як оригінальні, так і ліцензійні запчастини від різних виробників. Ми порекомендуємо вам краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Бажаєте дізнатись ціну на запчастини?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ запчастин

Ознайомтеся з іншими видами робіт СТО

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital