МИЙКА АВТОМОБІЛЯ

ЗАПРОШУЄМО НА АВТОМИЙКУ


Швидко відмиємо ваш автомобіль від пилу та бруду.

КОМПЛЕКСНА МИЙКА АВТОМОБІЛЯ

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, який включає комплексне ручне та безконтактне миття автомобіля, а також догляд за арками, ліхтарями, бамперами та іншими частинами авто. Наші фахівці використовують тільки високотехнологічні миючі засоби та сучасні методики, що гарантує високу якість послуг. Вас приємно здивують ціни на миття автомобіля та уважний підхід до клієнтів!

Пропонуємо вам:

 • швидке миття
 • ретельне миття
 • прибирання салону
 • чищення багажника

УВАГА!

Миття машини є запорукою її естетичного зовнішнього вигляду та максимально довгої експлуатації. Як відомо, на кузов авто постійно впливають дрібні частинки пилу та бруду, причому навіть при акуратній їзді містом. Якщо автомобіль активно експлуатують узимку, то додатковим фактором ризику стає вплив піску, солі та хімічних речовин, якими користуються дорожні служби. Все це може стати причиною появи на кузові мікротріщин, що впливають на швидке розповсюдження корозії, а також позбавляють автомобіль звичного блиску.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА ВИКОНАННЯ ЦИХ РОБІТ

 • швидке миття - хвилин
 • ретельне миття - хвилин
 • прибирання салону - хвилин
 • чищення багажника - хвилин

АВТОМИЙКА БЕЗ ЧЕРГИ

Хочете помити автомобіль швидко та без черги, записуйтесь на мийку телефоном або онлайн, заповнивши форму знизу.

Зауважте: ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00

ЗАПИС ОНЛАЙН

ЗАПИШІТЬСЯ НА АВТОМИЙКУ ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЄЇ ФОРМИ ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 5%*

Після відправки форми ми вам зателефонуємо і уточнимо час вашого візиту. Заповнення цієї форми ні до чого вас НЕ ЗОБОВ'ЯЗУЄ. Просто так зручніше )

ЗАПОВНИ ФОРМУ - ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ :)

Знайдіть нас на Google картах, побудуйте маршрут, подивіться фотогалерею нашого автоцентру

ПОМИЛИ АВТО, ЗАЇЖДЖАЙТЕ НА СЕРВІС

Ми ремонтуємо автомобілі всіх марок, а не тільки Mitsubishi. Наше обладнання та досвід дозволяють нам це робити на високому професійному рівні. У нас ви отримаєте якісний сервіс за приємними цінами.

Пропонуємо вам такі види робіт СТО:

БАЖАЄТЕ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З МАЙСТРОМ ПО ТЕЛЕФОНУ ПРЯМО ЗАРАЗ? БЕЗ ПРОБЛЕМ

Зателефонувавши майстру, Ви зможете:

 • Дізнатися про ймовірну причину поломки. Якщо з вашим автомобілем не все в порядку, ви можете зв'язатися з майстром по телефону і попередньо з'ясувати можливу причину поломки. Після цього майстер зрозуміє, який фахівець зможе вирішити проблему, яке обладнання необхідне для діагностики та запланує ваш візит на СТО. У підсумку це істотно збереже ваш і наш час.
 • Записатися на СТО. Ви можете записатися на СТО по телефону. Кожен вид робіт вимагає участі певних фахівців і використання певного обладнання. Розкажіть, які види робіт ви плануєте і майстер визначить можливий час вашого візиту.
 • Дізнатися про орієнтовну вартість ремонту або технічного обслуговування. Якщо види робіт зрозумілі, то вже по телефону майстер зможе назвати вам їх приблизну вартість.
 • Підібрати запчастини та дізнатись їх вартість. Вам не потрібно шукати запчастини і матеріали для ремонту або обслуговування на стороні. Ми співпрацюємо з усіма великими постачальниками запчастин і наші ціни тримаємо на рівні середньоринкових. Ми вам запропонуємо різні варіанти оригінальних і ліцензійних запчастин від різних виробників і порекомендуємо краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Зауважте: ми працюємо з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00

У НАС ЗАПЧАСТИНИ ПО ЦІНАХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ

Ми співпрацюємо з баготьма оптовими постачальниками запчастин. Для себе ми обрали правило - дотримуватись цін інтернет-магазинів. У нас ви знайдете як оригінальні, так і ліцензійні запчастини від різних виробників. Ми порекомендуємо вам краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Бажаєте дізнатись ціну на запчастини?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ запчастин

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital