КУЗОВНИЙ РЕМОНТ

МИ РЕМОНТУЄМО АВТОМОБІЛІ ВСІХ МАРОК


Чекаємо Вас на будь-якому авто, а не тільки на Mitsubishi. Наше обладнання та досвід дозволяють нам ремонтувати автомобілі різних марок.

МИ ПРОВОДИМО РІЗНИ ВИДИ РОБІТ З КУЗОВНОГО РЕМОНТУ АВТОМОБІЛЯ

Наш автоцентр оснащений всім необхідним обладнанням та інструментом для виконання малярно-кузовних робіт.
Ми виконуємо:

  • рихтування
  • відновлення геометрії кузова
  • фарбування
  • полірування
  • витягування вм`ятин без фарбування

У НАС ДОСВІДЧЕНІ СПЕЦІАЛІСТИ, СУЧАСНЕ ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТ

Наші спеціалісти нададуть Вам вичерпну консультацію з кузовного ремонту, зможуть швидко та якісно відновити пошкоджені деталі кузова. Якщо пошкоджені елементи не підлягають відновленню, допоможуть підібрати деталі необхідні для ремонту: нові чи ті, які були у використанні.
Кузовний ремонт і фарбування автомобілів ми здійснюємо з дотриманням всіх етапів технологічного циклу.
При ремонті автомобілів ми використовуємо сучасну фарбувальну камеру BLOWTHERM (Італія), стапель CELETTE (Франція) з вимірювальною системою і набором пристосувань для кріплень автомобілів.

Для ремонту лакофарбового покриття застосовуються матеріали найвищої якості німецької компанії Standox, що гарантує проведення кузовного ремонту вашого автомобіля на високому професійному рівні.

Запрошуємо до нашого центру кузовного ремонту.

УВАГА!

Кузовний ремонт - складний процес, який складається із багатьох етапів, потребує спеціальний інструмент та обладнання. Тому варто довіряти ці роботи лише професійним СТО.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО НА ВИКОНАННЯ ЦИХ РОБІТ

Час, необхідний для виконання робіт, залежить від виду пошкодження і складності його усунення.

ЗАПИС НА СТО

ЗАПИШІТЬСЯ НА СТО ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЄЇ ФОРМИ ТА ОТРИМАЙТЕ ЗНИЖКУ 5%*

Після відправки форми ми вам зателефонуємо і зясуємо проблему з вашим автомобілем. Заповнення цієї форми ні до чого вас НЕ ЗОБОВ`ЯЗУЄ. Просто так зручніше )

*Знижка надається на загальну вартість робіт та запчастин за нарядом-замовленням.

ЗАПОВНИ ФОРМУ - ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ :)

Знайдіть нас на Google картах, побудуйте маршрут, подивіться фотогалерею нашого автоцентру

БАЖАЄТЕ ПОСПІЛКУВАТИСЯ З МАЙСТРОМ ПО ТЕЛЕФОНУ ПРЯМО ЗАРАЗ? БЕЗ ПРОБЛЕМ

Зателефонувавши майстру, Ви зможете:

  • Дізнатися про ймовірну причину поломки. Якщо з вашим автомобілем не все в порядку, ви можете зв`язатися з майстром по телефону і попередньо з`ясувати можливу причину поломки. Після цього майстер зрозуміє, який фахівець зможе вирішити проблему, яке обладнання необхідне для діагностики та запланує ваш візит на СТО. У підсумку це істотно збереже ваш і наш час.
  • Записатися на СТО. Ви можете записатися на СТО по телефону. Кожен вид робіт вимагає участі певних фахівців і використання певного обладнання. Розкажіть, які види робіт ви плануєте і майстер визначить можливий час вашого візиту.
  • Дізнатися про орієнтовну вартість ремонту або технічного обслуговування. Якщо види робіт зрозумілі, то вже по телефону майстер зможе назвати вам їх приблизну вартість.
  • Підібрати запчастини та дізнатись їх вартість. Вам не потрібно шукати запчастини і матеріали для ремонту або обслуговування на стороні. Ми співпрацюємо з усіма великими постачальниками запчастин і наші ціни тримаємо на рівні середньоринкових. Ми вам запропонуємо різні варіанти оригінальних і ліцензійних запчастин від різних виробників і порекомендуємо краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Зауважте: ми працюємо з понеділка по п`ятницю з 9.00 до 18.00

У НАС ЗАПЧАСТИНИ ПО ЦІНАХ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІВ

Ми співпрацюємо з баготьма оптовими постачальниками запчастин. Для себе ми обрали правило - дотримуватись цін інтернет-магазинів. У нас ви знайдете як оригінальні, так і ліцензійні запчастини від різних виробників. Ми порекомендуємо вам краще співвідношення ціни і якості. У нас працює швидка доставка і вже через кілька годин запчастини можуть бути на місці.

Бажаєте дізнатись ціну на запчастини?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ у відділ запчастин

Ознайомтеся з іншими видами робіт СТО

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital