Перелік найкращих аксесуарів для позашляховика

Перелік найкращих аксесуарів для позашляховика

buttons.will share

Сучасний позашляховик – майже завжди зручний і сучасний автомобіль. Зокрема, якщо йдеться про позашляховики Mitsubishi, такі автомобілі є універсальними надійними інструменти для виконання великої кількості завдань, які є частиною побуту автомобіліста.

Сімейні поїздки, робочі завдання, подорожі та дозвілля на природі – рамні позашляховики здатні впоратися з цим «на відмінно». Чи можна мріяти про щось більше? Насправді, автомобільний тюнінг дозволяє вдосконалити свій транспортний засіб для забезпечення найвищих експлуатаційних характеристик щодня і вийти на новий рівень практичності.

Для того, аби тюнінг автомобіля проявив себе з найкращих сторін, аксесуари на позашляховики необхідно розглянути за категоріями:

 • стайлінг;
 • комфорт;
 • безпека;
 • практичність.

Стайлінг

Не секрет, що позашляховики створені не лише для підкорення крутих вершин і штурму водойм убрід. У вільний від лісів, бруду й каменів час повноприводний автомобіль – король рівної дороги, домінуючий над простором і часом. Таку яскраву сутність необхідно підкреслити. Аксесуари на зразок примітної емблеми на капоті або невеликого спойлера підкреслять стиль власника і всім дадуть зрозуміти, що цей автомобіль на асфальті відчуває себе так само впевнено, як і за межами твердого покриття.

Авжеж, асортимент аксесуарів обмежений лише уподобаннями й фантазією автомобіліста:

 • накладки на бампери;
 • молдинги дверей;
 • комплекти накладок дзеркал і ручок дверей;
 • колісні диски та інше.

Ваш дилер завжди підкаже, як придбати відповідне обладнання для автомобіля Mitsubishi.

Комфорт

Інтер'єр автомобіля необхідно зробити затишним і комфортним. Якщо для вас важливо лише положення за кермом, важливо поцікавитися думкою пасажирів. А створити зручне середовище дозволять м'які килимки і сонцезахисні екрани.

Безпека

Тюнінг і аксесуари для позашляховиків не мали б сенсу, якби з їхньою допомогою не можна було подбати про безпеку автомобіля і кожного пасажира. Отже, стануть у нагоді система допомоги в паркуванні заднім ходом, яка полегшить маневрування в тісних просторах, і дефлектори бокових вікон, що є незамінним обладнанням у дощову погоду.

Практичність

Великий автомобіль забезпечує гідну місткість. Однак знайдеться рішення і для тих, чиї запити виходять за межі заводської специфікації. Вантажний бокс на дах – популярне рішення для подорожей. Забезпечуючи додатковий корисний об'єм в 420 л та вагу вантажу до 75 кг, таке обладнання знадобиться найбільш господарським покупцям.

Також зверніть увагу на:

 • поперечини для кріплення вантажу;
 • обладнання для перевезення сноубордів;
 • кріплення для велосипедів;
 • знімний фаркоп.

Не варто забувати, що підбір аксесуарів не обмежується питаннями стилю. Наприклад, колісні диски здатні не лише зробити стайлінг привабливішим, але також забезпечують безпеку і передбачуваність керування транспортним засобом. А такий елемент, як додатковий багажник від ліцензованого виробника, відповідає за зручне перевезення вантажів.

Саме тому будь-яке обладнання варто обирати від перевірених виробників, з огляду на конкретну модель автомобіля. В цьому випадку позашляховик не лише буде відмінно виглядати, але і дозволить отримати справжнє задоволення від щоденної експлуатації.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital