L200

L200

Сила та функціональність в одному пікапі.
L200
Dynamic Shield
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ
Dynamic Shield


 

L200 ніби вирізаний із цілісного сталевого блока. Сильні лінії бампера та решітки радіатора у фірмовому стилі Dynamic Shield підкреслюють функціональність і надійність пікапа, а також захищають у разі зіткнення. Удосконалена форма капота та занижене положення склоочисників покращують огляд дороги. Все для вашого комфорту та безпеки.

 

 

 

ВИЩИЙ КЛАС
Інтер'єр пікапа


 

Динамічні форми інтер'єру, зручні сидіння та панель приладів подарують приємні емоції від водіння. Оригінальна передня панель і вбудована центральна консоль оснащена кольоровим РК-дисплеєм. Вони встановлені на оптимальному рівні, щоб водій міг з легкістю перевіряти дані, не відволікаючись від дороги. Стильна м'яка шкіряна оббивка сидінь, підлокітника й важеля ручного гальма виконана з подвійним швацьким рядком, що підкреслює динаміку L200.


 

Інтер'єр пікапа
Приладова панель
ЕЛЕМЕНТИ УПРАВЛІННЯ
Приладова панель

​​​​​​​

 

Дані спідометра та тахометра тепер краще зчитуються завдяки поліпшеній графіці й високій контрастності. Між циферблатами розташований повноколірний мультиінформаційний РК-дисплей, на який виводиться загальна інформація про пікап, стан повного привода та попередження системи безпеки.


 

 

LED-фари
ДЛЯ КРАЩОГО ОСВІТЛЕННЯ
LED-фари

​​​​​​​


Ваша дорога буде освітлена краще завдяки комбінованим переднім фарам, які розміщені далі від краю бампера, внаслідок чого охоплюють оптимальний сектор дороги попереду. Задні комбіновані ліхтарі мають нову яскраву форму. Вони швидко реагують на дії водія, тому ті, хто їдуть позаду, дізнаються про гальмування вашого L200 за мить секунди після натискання педалі гальма.

 

Зовнішні дзеркала з електроприводом і вказівником повороту
ЗРУЧНІ ДЕТАЛІ
Зовнішні дзеркала з електроприводом і вказівником повороту


 

Попередьте інших про свої маневри. Повторювач вказівника повороту (індикатор), який розташований на бічному дзеркалі, попереджає інших автомобілістів, велосипедистів і пішоходів про те, що ви збираєтеся повернути. Дзеркала з електроприводом мають функцію складання, щоб їх надійно заховати, коли автомобіль припарковано. ​​​​​​​


 

 

Безключовий доступ
ЗРУЧНО ТА БЕЗПЕЧНО
Безключовий доступ

​​​​​​​

 

Система безключового доступу дозволяє заблокувати та розблокувати двері, просто натиснувши кнопку на дверній ручці. Система безключового запуску двигуна дозволяє запускати та зупиняти його одним натиском кнопки без використання ключа.


​​​​​​​​​​​​​​

 

Салон L200
ПРОСТОРИЙ ТА ЗРУЧНИЙ
Салон L200


 

Подорожуйте з максимальним комфортом. Один із найбільших у класі внутрішній простір салону забезпечує розслаблену посадку з можливістю максимально зручно вирівняти ноги. Ергономічний дизайн інтер’єру та високоякісні сидіння підвищують задоволення від подорожі для водія та усіх пасажирів. ​​​​​​​


 

Підключення телефона за допомогою Bluetooth®*
ЗАЛИШАЙТЕСЯ ЗОСЕРЕДЖЕНИМ НА ДОРОЗІ
Підключення телефона за допомогою Bluetooth®*

 

Система «вільні руки» — це відмінний спосіб взаємодіяти з автомобільною стереосистемою під час керування. Ви можете перемотувати треки, збільшувати та зменшувати гучність або відповідати на дзвінки, не відриваючи рук від керма, за допомогою кнопок керування.

 

Ніша для смартфона
ЗРУЧНЕ ЗБЕРІГАННЯ
Ніша для смартфона


 

Щоб ваш смартфон залишався в безпеці навіть під час різких поворотів, ми додали невеликий відсік на центральній панелі та ще один на центральному тунелі для задніх пасажирів. Обидві ніші для смартфонів також мають USB-порти, тому ви можете заряджати пристрої в будь-який час.


​​​​​​​​​​​​​​

 

Дізнатися більше про L200* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital